SPRZĄTANIE

SPRZĄTANIE – IDEALNY PORZĄDEK STANIE SIĘ CODZIENNOSCIĄ

Firma ECO GLOBAL POLSKA z Warszawy posiada długoletnią praktykę w świadczeniu usług porządkowych. Oferujemy prace takie jak: sprzątanie biur i zakładów pracy, lokali handlowych i usługowych, parkingów, garaży oraz wielu innych miejsc. Ponadto oferujemy sprzątanie na wysokościach, sprzątanie poremontowe, czy sprzątanie przedświąteczne.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w zależności od specyfiki obiektu, wymagań Klienta, rodzaju i częstotliwości wykonywanych usług oraz wysokości budżetu.

 

Nasze usługi kierujemy do :

  • instytucji państwowych

  • przedsiębiorstw prywatnych

  • zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych

  • firm deweloperskich i przedsiębiorstw budowlanych

Posiadamy przeszkolony i wykwalifikowany personel w zakresie:

  • sprzątania

  • obsługi urządzeń i  maszyn czyszcząco – szorujących

  • prac wysokościowych

Pracownicy nadzorujący prace (Kierownik obiektów, Opiekun klienta) stale podnoszą swoje kwalifikacje, by móc zawsze służyć pomocą i radą Klientowi oraz móc w pełni szkolić, nadzorować i kontrolować serwis sprzątający. Nasz personel sprzątający każdorazowo przed podjęciem pracy przechodzi szkolenie stanowiskowe w zakresie doboru i sposobu stosowania środków chemicznych, systemu pracy (m.in. dobór ścierek do czyszczonej powierzchni), metod pracy według standardów stosowanych w firmie ECO GLOBAL POLSKA.

Do każdego z Państwa podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego warto kontaktować się z nami, a porozmawiamy na temat konkretnej usługi. Nie przedstawiamy jednolitego cennika sprzątania –cenę podajemy po obejrzeniu powierzchni przeznaczonej do sprzątaniai ustaleniu zakresu prac. Dbamy o to, aby nasza oferta cechowała się kompleksowością, stąd też tak szeroki zakres proponowanych przez nas usług oraz elastyczność podczas ich wykonywania.

Żadne prace porządkowe nie są dla nas niewykonalnym zadaniem. Sprzątanie biur, poremontowe, na wysokościach, czy też sezonowe – przedświąteczne – z każdym z nich nasi eksperci wzorowo sobie poradzą. Zachęcamy do zapoznawania się ze szczegółami świadczonych przez nas usług oraz kontaktowania się z naszą firmą. Nie znajdą Państwo u nas sztywnego, niedostosowanego do Państwa potrzeb cennika sprzątania – wszystko ustalamy indywidualnie z każdym z Państwa!

ECO GLOBAL POLSKA zadba o czystość w Waszym otoczeniu.

Priorytetem zawsze jest zadowolenie Klienta oraz niezmiennie wysoka jakość usług.

Jeżeli zainteresowani jesteście Państwo nasza ofertą, zapraszam do kontaktu z wybranym specjalistą, który zajmie się Państwa przypadkiem indywidualnie i odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

ZAPYTAJ O OFERTĘ >> 

Skontaktuj się ze specjalistą

Magdalena Markowska - Specjalista ds.usług porządkowych
tel.
+48 504 157 144
e-mail:

magdalena.markowska@ecoglobalpolska.pl
Pomoc w zakresie stałego serwisu sprzątającego, doczyszczania obiektów i usług specjalistycznych

Aneta Merle
tel.
+48 507 073 596
e-mail:

aneta.merle@ecoglobalpolska.pl
Pomoc w zakresie sprzątania sklepów wielkopowierzchniowych, usług technicznych oraz serwisu prasokontenerów

Dział Handlowy
tel.
+48 504 157 144