DOCZYSZCZANIE

DOCZYSZCZANIE, czyli cykliczne wykonywanie usług porządkowych

Nawet przy wysokim standardzie bieżącego sprzątania, każdą powierzchnię należy raz na jakiś czas doczyścić. Regularne usuwanie zanieczyszczeń w niektórych miejscach oraz na niektórych powierzchniach po prostu nie wystarczy. Co jakiś czas konieczne są gruntowne porządki. W takiej sytuacji pomoże nasza ekipa specjalistów. Usługę doczyszczania można zlecać jako usługę dodatkową przy stałych umowach na sprzątanie lub jako odrębne zlecenie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich Państwa z Warszawy i okolic.

Usługa doczyszczania wykonywana jest zazwyczaj od kilku do kilkunastu razy w roku.

W jej skład wchodzą czynności cyklicznie powtarzające się (takie jak np. alpinistyczne mycie okien, doczyszczanie posadzek, maszynowe mycie podłóg) lub sezonowe (takie jak np. pielęgnacja terenów zielonych, czy usuwanie śniegu).

Zdarza się również, że potrzebujecie Państwo usługi wynikającej ze specyfiki obiektu, takiej jak serwisowanie mat wejściowych, mycie żaluzji, czyszczenie tarasów, czy sprzątanie poremontowe.

Nasz personel wykonuje usługi mycia okien metodą tradycyjną lub z zastosowaniem podnośników, rusztowań. Nasi pracownicy wykonujący prace na wysokościach przechodzą odpowiednie szkolenia stanowiskowe i posiadają wymagane uprawnienia oraz badania lekarskie.

Wszystkie usługi wykonujemy z należytą starannością, a nasz przeszkolony personel, nadzorowany przez Kierownika Obiektów ukierunkowany jest na efektywne wykonanie usług zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

 

Jesteśmy doskonale przygotowani do tego, aby świadczyć wymienione usługi na zlecenie wszystkich naszych Klientów z Warszawy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które obsługiwane są przez doświadczonych fachowców. Dzięki temu możemy zaoferować najwyższą jakość w zakresie usług czyszczenia podłóg (np. ich maszynowe mycie) czy mycia okien (także alpinistycznego) oraz szeregu innych prac, w tym sezonowych. Państwa oczekiwania i dostosowanie zakresu usług do Państwa potrzeb, zostanie szczegółowo omówionez przedstawicielem naszej firmy. Zapewniamy najwyższą jakość usług, niezależnie od tego, jakiego ich zakresu będziecie Państwo potrzebować.

Jeżeli zainteresowani jesteście Państwo nasza ofertą, zapraszam do kontaktu z wybranym specjalistą, który zajmie się Państwa przypadkiem indywidualnie i odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

ZAPYTAJ O OFERTĘ >> 

Formularz kontaktowy